Veebilehekülje Tegemine – Kodulehekülje loomine 20% SOODUS. VEEBIMAJUTUS 3 KUUD TASUTA.

Veebilehetegemine – Veebilehekülje Tegemine – Kodulehe Loomine – Veebilehe teenuste eelised – Veebikujundus – Veebilehe Kujundamine

Veebilehekülje Tegemine – Kodulehekülje loomine

Pakume kvaliteetset kodulehtede valmistamise teenust. Veebilehele sattumisel on väga oluline positiivne emotsioon ja hea disain. Koostame tänapäevase Responsive kodulehe sisuhaldusplatformile WordPress.

Valmistame kaasaegseid kodulehti. Lahendame ka tehniliselt keerukaid ülesandeid. Üks meie põhilisi teenuseid on personaalse disainiga kodulehtede valmistamine, millega käib kaasas WordPress sisuhaldussüsteem. Süsteem on väga paindlik ning seda on lihtne administreerida, lisades uudiseid, pilte, faile jne. ilma suurema vaevata. Kodulehe majutust pakume veebimajutuspartneri juures. Veebimajutuspartner Elkdata OÜ. Esimesed 3 kuud tasuta

Alati on võimalik kõike muuta või kohendada vastavalt kliendi soovidele. WordPress tagab laiahaardelised võimalused kliendil ise sisu muuta, ilma selle jaoks lisateenust sisse ostmata.

Veebimajutus 3 kuud tasuta

Mugav iseteenindus

E-posti ja kodulehe majutuse teenuse mugavaks kasutamiseks oleme loonud ühtse ja arusaadava iseteeninduse keskkonna.

Halda ühest keskkonnast korraga kõiki oma domeene, kodulehe majutust, e-posti aadresse, kasutajate kontosid ning kõiki muid seadistusi.

Mitmekülgne e-posti teenus

E-posti aadresse saab igapäevaseks kasutamiseks seadistada nii arvutis, telefonis, tahvelarvutis kui ka lugeda mugavalt meie veebirakenduse kaudu.

E-posti kasutajad saavad ise ka veebipõhisest rakendusest endale automaatse puhkuseteavituse lisada, selleks ei ole vaja ligipääsu iseteenindusele.

Kaasaegne failihaldur

Failide ja kodulehe majutamisel on võimalik serveriga ühendumiseks kasutada uut funktsionaalset veebipõhist failihaldurit.

Lahendus sisaldab endas lisaks mugavale failihaldusele ka pilditöötlusprogrammi ning kiireteks muudatusteks teksti- ja koodiredaktorit.

Telli majutus aastaks ja me anname sulle domeeni tasuta

Veebimajutus Standard või Pluss paketi ja Tee-ise-veeb terviklahenduse tellimisel 1 aastaks on populaarseimate domeenide registreerimine esimeseks aastaks Sulle täiesti tasuta.

Kodulehe majutus ja e-post – kindel kodu internetis

Veebimajutus on eelistatuim teenus oma e-posti ning kodulehe majutamiseks. Pakume töökindlat lahendust, mis ei nõua Sinult igapäevast tähelepanu. Vali kodulehe majutus vastavalt oma vajadustele, küsimuste korral oleme abiks.

ELKDATA OÜ – VEEBIMAJUTUS.EE